Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - ważne informacje
AKTUALNOŚCI - 2020-08-28 22:02:27

Szanowni Państwo!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w naszej szkole odbędzie się według załączonego harmonogramu.

Prosimy, aby 1 września uczniowie przyszli do szkoły w maseczkach lub przyłbicach, zdezynfekowali ręce (dozowniki z płynem dezynfekującym znajdują się przy wszystkich wejściach do szkoły) i w miarę możliwości utrzymywali dystans społeczny. Po przybyciu do szkoły uczniowie niezwłocznie udają się do wyznaczonych sal, w których będą na nich oczekiwać wychowawcy.

Pierwszego dnia uczniowie zostaną zapoznani z zasadami obowiązującymi na terenie szkoły w roku szkolnym 2020/2021. Zostały one opracowane zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ponadto uczniowie otrzymają oświadczenia. Prosimy, aby zapoznali się Państwo z tym dokumentem, podpisali go i dopilnowali, aby uczniowie oddali go wychowawcy 2 września.

W dniach 7-8 września odbędą się spotkania z rodzicami (ich harmonogram zostanie przesłany w późniejszym terminie).

Dołożymy wszelkich starań, aby w tych trudnych warunkach pandemii Państwa dzieci były w szkole bezpieczne.

Tomasz Rogala

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Brusach

Rozpoczęcie roku szkolnego  -  kliknij

Dowozy uczniów  -  kliknij