100 urodziny Jana Pawła II
AKTUALNOŚCI - 2020-05-20 19:43:34

Dla uczniów naszej szkoły  100 urodziny Jana Pawła II  to  było wielkie święto.

Dlatego też  dzieci z klas młodszych – tj. klasy  I, IV i V włączyły  się w akcję „Tort na 100”. Akcja polegała na przygotowaniu toru dla naszego Świętego Solenizanta. Tort mógł być z każdego rodzaju materiału – gotowany, pieczony, narysowany, ulepiony… Pomysłowość naszych uczniów nie miała granic… Każdy z tortów „ociekał” wdzięcznością i miłością za wielkie serce naszego Kochanego Papieża.
 Nasi starsi koledzy i koleżanki z klas VI-VIII włączyli się w projekt  „Urodzinowa kartka dla świętego Jana Pawła II”.
Praca  polegała   na zaprojektowaniu  i wykonaniu kartki urodzinowej  w dowolnym  formacie oraz  dowolną techniką.
 Uczniowie mieli także  „przekazać” świętemu Janowi Pawłowi II,  tak od serca,   w kilku  zdaniach  za co, oni  jako chrześcijanie, Polacy  i uczniowie  dziękują Mu, za co Go  podziwiają,  co w Nim cenią  i w czym chcą  Go naśladować.

Organizatorzy: s. Urszula Hochszulc  i Anna Kobierowska