KOMUNIKAT nr 3
AKTUALNOŚCI - 2020-03-14 14:39:53

Szanowni Państwo!
Informujemy, że od 16 marca br. sekretariat Szkoły Podstawowej nr 2 w Brusach będzie nieczynny.
Prosimy o załatwianie pilnych spraw telefonicznie pod numerami telefonów: 605 966 404, 609 962 523 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: gimbrusy1@wp.pl lub komunikatora na e-dzienniku.
Przez e-dziennik mają Państwo również możliwość kontaktowania się ze wszystkimi nauczycielami.
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia uczniów do klasy pierwszej będzie można również składać po odwołaniu zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Przypominamy, że nauczyciele prześlą za pośrednictwem komunikatora (do uczniów i rodziców) zakres materiału ze wszystkich przedmiotów do samodzielnej pracy w domu.

Ponownie apelujemy, aby dzieci i młodzież przebywały w domu i unikały skupisk ludzkich.

Tomasz Rogala