Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Par
AKTUALNOŚCI - 2019-12-20 09:58:29

Dnia 15 grudnia 2019 roku w ramach projektu grantowego „Start do siatkówki” został zorganizowany przez Izabelę Dudek-Rogallę i Bartosza Rogallę Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Par.

W turnieju udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II oraz uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  w Brusach wraz z członkami swoich rodzin.

Do turnieju przystąpiło 17 zespołów: drużyna Szymona Mellera, Zofii Miszewskiej, Zuzanny Masiak, Angeliki Wielewskiej, Antoniego Rolbieckiego, Patryka Lendowskiego, Jakuba Ziółtkowskiego, Karoliny Szulc, Amelii Krzoski, Wojciecha Piekarskiego, Filipa Skórczewskiego, Krzysztofa Mochola, Wiktora Janty, Adrianny Miloch, Mateusza Zakrzewskiego, Konrada Schramke i Roberta Czapiewskiego.

Turniej odbył się w dwóch rundach. Pary zostały podzielone na dwie grupy, w których zawodnicy grali systemem „każdy z każdym”. Następnie po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły o podium. Walka była zacięta i bardzo wyrównana .

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce            Robert Czapiewski i kuzyn Mateusz Dorau

II miejsce           Krzysztof Mochol i tata Adam

III miejsce          Szymon Meller i brat Jakub

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe, które zostały zakupione ze środków UKS Gryf pozyskanych z projektu grantowego pt. „Start do siatkówki”. Nagrody wręczył zastępca Burmistrza Brus Krzysztof Gierszewski.