„Sąd nad Papierosem”
AKTUALNOŚCI - 2019-11-21 22:12:20

19 listopada odbył się w naszej szkole apel antynikotynowy, w trakcie którego uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. „Sąd nad Papierosem”.

Występ przygotowali uczniowie kl. VI b pod kierunkiem p. Moniki Mankiewicz. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję zobaczyć, jak wielkim zagrożeniem dla zdrowia, jest palenie papierosów. Młodzi aktorzy znakomicie wcielili się w role: Sędziego, Adwokata, Prokuratora, Papierosa, Lekarza, Pielęgniarki, Chemika, Palacza, Byłego Palacza, Ekologa, Dziecka, Nauczyciela, Gardła, Żołądka, Płuc, Oskrzeli, Serca, Skóry, Zębów, Portfela, Uzależnienia, Woźnego, Protokolanta Sądowego i Policjanta. Jak skończyła się ta rozprawa? Nie trudno się domyślić- Papieros został skazany na dożywocie w paczce.