Szkolna wycieczka do Tropical Island pod Berlinem
AKTUALNOŚCI - 2019-11-17 23:04:59

W dniach 7-9 listopada uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brusach wybrali się na wycieczkę do Tropical Islands (koło Berlina)

W to urocze i piękne miejsce pojechało łącznie 45 uczniów. To już po raz szósty nasi podopieczni mieli okazję wybrać się na tą piękna Tropiklną Wyspę. Niesamowite wrażenia towarzyszyły uczniom już od samego momentu dojazdu na miejsce - sam wygląd zewnętrznym tego miejsca robił wrażenie. Na basenach uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pływackie, korzystali ze zjeżdżalni wodnych, rwącej rzeki "Amazonki" i strefy relaksu "Laguna", gdzie w nocnym klimacie przy wodospadach i światełkach uczniowie mieli czas na relaks. Wrażenia z tego wyjazdu na długo zostaną w pamięci uczniów.