GMINNE IGRZYSKA DZIECI ORAZ GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
AKTUALNOŚCI - 2019-11-07 21:10:36

W dniu 30 października 2019 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci oraz Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

Organizatorami były nauczycielki wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach Justyna Meller oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Brusach Izabela Dudek-Rogalla.

 

W każdej grupie wiekowej drużyny grały systemem „każdy z każdym”.

 

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt

1. Szkoła Podstawowa w Czapiewicach

(Szyngwelska Agata, Weltrowska Anna – opiekun Monika Mankiewicz)

2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

(Kiedrowicz Oliwia, Rogalla Julia, Szczepańska Zuzanna– opiekun Justyna Meller)

3. Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

(Kiedrowska Kinga, Kiedrowska Wiktoria – opiekun Bartosz Żychliński)

4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach

(Kulesza Karolina, Singer Klaudia - opiekun Izabela Dudek – Rogalla)

 

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym chłopców

1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

(Goebel Klaudiusz, Mochol Krzysztof, Warnke Maksymilian– opiekun Justyna Meller)

2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach

(Cysewski Miłosz, Karnowski Paweł, Singer Oliwier – opiekun Marek Kupczyk)

3. Szkoła Podstawowa w Czapiewicach

(Czapiewski Franciszek, Leszczyński Dawid, Zblewski Tomasz– opiekun Monika Mankiewicz)

4. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach

(Czarnowski Kacper, Kobus Karol, Kosiedowski Jan – opiekun Dominika Kołodziej)

5. Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

(Dulski Filip, Kiedrowski Kajetan – opiekun Bartosz Żychliński)

6. Szkoła Podstawowa w Męcikale

(Gierszewski Przemysław, Kroplewski Antoni, Kroplewski Miłosz – opiekun Dominika Kołodziej)

 

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Tenisa Stołowego Dziewcząt

1.    Szkoła Podstawowa  nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

(Goebel Martyna, Majkowska Dominika, Sypniewska Martyna – opiekun Justyna Meller)

2.    Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

(Daniels Wiktoria, Grzelak Julia, Kiedrowicz Oliwia – opiekun Bartosz Żychliński)

3.    Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach

(Leszczyńska Dominika, Szulc Karolina - opiekun Izabela Dudek – Rogalla)

4.    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach

(Meller Alicja, Rafińska Daria, Szmyt Iwona – opiekun Dominika Kołodziej)

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Tenisa Stołowego Chłopców

1.    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach

(Cysewski Beniamin, Przytarski Adrian, Warnke Miłosz - opiekun Justyna Meller)

2.    Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

(Dorawa Maksymilian, Kutz Kacper, Zarębski Igor – opiekun Bartosz Żychliński)

3.    Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach

(Bembenek Hubert, Łosiński Karol, Pałubicki Bartosz – opiekun Dominika Kołodziej)

Nagrodą dla zwycięskich drużyn jest reprezentowanie szkoły w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym które odbędą się 12.11.2019 r. w Zespole Szkół Publicznych w Konarzynach.

Życzymy dalszych sukcesów.

           


Ochrona danych osobowych

Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach, ul. Ogrodowa 2, 89-632 Brusy