Wygrana w konkursie „Zwiedzaj Świat z Bankiem Koronowskim”
AKTUALNOŚCI - 2019-10-25 09:15:48

Uczniowie kl. VI b podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie pt. „Zwiedzaj świat z Bankiem Koronowskim”.Jego organizatorem był właśnie Bank Koronowski, a zadanie polegało na stworzeniu gry planszowej, której miejscem startu będzie ów bank, a metą miejsce do którego chcieliby pojechać na wycieczkę. Grupa ośmiu uczniów  wymyśliła i przygotowała  grę pod nazwą „Bankopolly”.  Pierwsze miejsce zajęła SP w Mroczy wygrywając 1000zł, jednak komisji bardzo spodobała się też nasza gra i postanowiła przyznać nam II miejsce. Otrzymaliśmy z rąk Dyrektora Oddziału w Brusach- pana Macieja Cuppy - pamiątkowy dyplom i symboliczny czek na kwotę 500zł . Wygraną pieniądze pragniemy przeznaczyć na klasowy wyjazd na basen.