Czwórbój lekkoatletyczny
AKTUALNOŚCI - 2019-06-28 08:00:43

W maju na Stadionie Miejskim w Brusach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Uczniowie dziewięciu szkół podstawowych rywalizowali  w czterech konkurencjach tj. skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na dystansie 60m oraz bieg na 600m dziewcząt i 1000m chłopców. Uzyskane wyniki przeliczono na punkty według tabel LA. Na ogólny wynik drużyny składały się punkty uzyskane przez pięć najlepszych zawodniczek. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęliśmy III miejsca. Składy drużyn:

Dziewczeta: Nikola Bruska, Amelia Krzoska, Wiktoria Leszczyńska, Estera Rybakowska, Julia Singer, Klaudia Singer oraz Julia Wierzbicka

Chłopcy: Aleksander Jankowski, Michał Jeżewski, Kacper Miętkowski, Maciej Pepliński, Aleksander Urbański oraz Damian Urbański.