Gminne i Powiatowe Igrzyska w Biegach Drużynowych
AKTUALNOŚCI - 2019-06-28 07:54:35

21 marca w Brusach odbyły się gminne eliminacje do Biegów Drużynowych zarówno w kategorii Igrzysk Dzieci, jak i Młodzieży Szkolnej.Wśród młodszych na zawody powiatowe awansowali Klaudia Singer, Kacper Czapiewski oraz Oliwier Singer w kategorii indywidualnej. Drużyny dziewcząt       i chłopców w kategorii starszych pokonały reprezentantów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i tym samym także awansowali na zawody powiatowe do Chojnic. Na tych zawodach Klaudia zajęła 5 miejsce, Oliwier 8 miejsce, a Kacper 17. W kategorii Igrzysk Młodzieży drużyna dziewcząt w składzie: Nikola Czarnowska, Kamila Dolna, Oliwia Frymark, Weronika Jażdżewska, Sandra Kiedrowicz oraz Wiktoria Warsińska zajęły miejsce II. Chłopcy w składzie: Piotr Czapiewski, Dominik Knut, Dawid Lipski, Mateusz Piechowski, Dominik Radtke oraz Adrian Szczepański zajęli III miejsce. Uczniów do zawodów przygotowali    p. Monika Mankiewicz i p. Mariusz Kalafus.