ZDROWA KANAPKA
AKTUALNOŚCI - 2014-10-29 21:20:31

21 października 2014r. w Gimnazjum w Brusach, odbyła się akcja propagująca zdrowe odżywianie i spożywanie drugiego śniadania wśród młodzieży pod nazwą ,,Zdrowa kanapka''. Kanapki wykonane zostały przez uczniów naszej szkoły na stołówce szkolnej a następnie rozprowadzone wśród uczniów i pracowników szkoły za pośrednictwem sklepiku szkolnego.

Produkty do przygotowania kanapek zostały ufundowane przez sklepy spożywcze z terenu Brus. Serdeczne podziękowania składamy następującym firmom:  Masarnia Brusy Gierszewscy, Piekarnia -Cukiernia Z. Zakrzewski, Gminnej Spółdzielnia „SCh” w Brusach, Delikatesy „Centrum” Brusy, Centrum Handlowe „Skiba”, sklep „Kupiec” Brusy.

Dochód ze sprzedaży kanapek zostanie przeznaczony na zakup nagród w konkursach o tematyce prozdrowotnej organizowane w naszej szkole