Młodzież kibicowała Mistrzom Świata
AKTUALNOŚCI - 2014-10-21 21:15:15

10 października 2014 r. uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej  w Brusach w ramach realizacji projektu grantowego „Start do siatkówki ”, prowadzonego przez Izabelę Dudek-Rogalla i Bartosza Rogalla, wybrali się do Gdańska  na mecz PlusLigi Siatkarzy

Mecz rozgrywały między sobą drużyny LOTOS Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Uczniowie, mogli na żywo obejrzeć mecz na tak wysokim szczeblu, przy okazji ucząc się zasad kultury kibicowania. Mieliśmy okazję oglądać na żywo złotych medalistów niedawno zakończonych Mistrzostw Świata. Mecz zakończył się zwycięstwem pomorskiej drużyny 3 : 0.  Po zakończonym spotkaniu uczniowie mieli możliwość uzyskania autografów oraz zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć z zawodnikami obu drużyn.