Zbiórka charytatywna
AKTUALNOŚCI - 2014-10-16 14:51:34

Punkt pomocy bliźniemu.

W dniach od 7-9 października wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu (sekcja charytatywna) pod nadzorem Pana Jędrzeja Czarnowskiego, zorganizowali zbiórkę żywności, artykułów chemicznych, zabawek i ubrań.

Po wykonaniu i rozwieszeniu w szkole plakatów wolontariusze ogłosili zbiórkę we wszystkich klasach szkoły podstawowej i gimnazjum. Oczywiście jak zawsze przy takich akcjach odzew uczniów był niemały. Nasze kartony w świetlicy wypełniały się błyskawicznie, a to wszystko dzięki dobrym sercom uczniów i ich rodziców. W piątek (10 października) razem z Panem pedagogiem Mieczysławem Spierewką dostarczyliśmy zebrane dary do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, znajdującego się w Urzędzie Miejskim. Stamtąd, zostaną one przekazane dla najuboższych, wielodzietnych  rodzin w naszej gminie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji i przyczynili się do tego, by uszczęśliwić dzieciaki.

Wolontariusze.