KONKURSY SZKOLNE:
AKTUALNOŚCI - 2013-04-28 00:00:00

KONKURSY SZKOLNE:

KONKURS

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUN

Szkolny konkurs ,,Wiedzy o AIDS”

Im- Aneta Kłopotek

IIm –Agnieszka Cysewska

IIIm- Karolina Wysocka

p. I. Dudek –Rogalla

p. J.Peplińska

Szkolny konkurs ,,Wiedzy o zdrowiu”

Im- Magdalena Kasprzykowska

IIm –Aleksandra Węsierska

IIIm- Karolina Hope

p. I. Dudek –Rogalla

p. J.Peplińska

Pierwsza pomoc przedmedyczna dla klas III

Im- kl. IIIB

IImkl.IIIE

IIIm- kl.IIIc

p. S. Lubiński

Konkurs szkolny ,,Kim będę?”

praca plastyczna

Im- Natasza Gierszewska Ia

IIm –Weronika Osowska Id

IIIm- Michalina Szulc Id

Wyróżnienie:

Katarzyna Szmaglik Id

Karolina Steckiewicz Ic

p.K. Narloch

Konkurs czytelniczy:

,,Moja ulubiona książka młodzieżowa”

 

Im –Szymon Bednarek

IIm –Michalina Szulc

IIIm- Katarzyna Pultyn

Wyróżnienie :

Julia Pokrzywińska

Jessica Krygier

p. B. Klonowska

Konkurs czytelniczy:

,,Księżyc w nowiu”

 

Im –Agnieszka Gromowska

IIm –Anna Majer

IIIm-Joanna Warnke

p. B. Klonowska

,,Najlepsi czytelnicy w gimnazjum w Brusach”

Im –Anna Majer

IIm – Natalia Skórczewska

IIIm- Patrycja Kobus

Wyróżnienie:

Robert Narloch

p. B. Klonowska

Konkurs znajomości lektur szkolnych dlakl.III

Im –Klaudia Rekowska

IIm- Marta Frymark

IIIm - Robert Narloch i Małgorzata Rudnik

p. M. Czapiewska

Konkurs ,,Rozumiem, co czytam”

Im –Łukasz Słomiński

IIm – Paweł Kobierowski

IIImJessika Kryger

p. H. Maziarz

p. A. Ossowska

p. J. Szczukowska

Konkurs recytatorski ,,Ogrody poezji „

Im- Jessika Kryger

IIm- Marta Miloch

IIIm- Aneta Kłopotek

p. H. Maziarz

p. A. Ossowska

p. J. Szczukowska

Mistrzostwa Gimnazjumw Brusach w strzelaniu

Wśród dziewcząt:

Im –Patrycja SzczęsnaIc

IIm- Karolina Rytlewska Ic

IIIm– Weronika Osowska Ic

Wśród chłopców:

Im –ArkadiuzŁasakIIIb

IIm- Maciej Borzyszkowski IIIa

IIIm– Seweryn Ostrowski IIIb

p. B. Czapiewska

p.M.Peplińska

Uroczystość Pasowania Klas Pierwszych

Im –kl ID

IIm- Kl IE

IIIm –IA i IB

p.M.Peplińska

p.J.Peplińska

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Im – Patryk JanikowskiIIb

IIm- Aneta KłopotekIIIf

IIIm –Natalia MyszkIIIa

n-lej, niemieckiego

Szkolny konkurs chemiczny dla klas I i II

Dla kl.I :

Im – Karol Wardyn

IIm- Cecylia Kosecka

IIIm-Patrycja Kuklińska

Dla klas II:

Im- Patryk Janikowski

IIm – Anna Rodzeń

IIIm – Wojciech Stanisławski

p.G. Gronalweska

Szkolny Konkurs Wiedzy

o Krajach Anglojęzycznych

Im – Patryk JanikowskiIIb

p. I. Matthes

Konkurs plastyczny z języka obcego

Im – Klaudia Rekowska IIId

Iim –Daria Hamerska Iia

IIIm- Agnieszka Gromowska IIIe

Paulina Wantoch- Rekowska IIf

p. K.Masiak

p. C.Piórkowska

p. J.Gleńska

Konkurs ortograficzny ,,Zostań mistrzem ortografii”

Im –Magdalena KasprzykowskaIIIc

IIm- Małgorzata Rudnik IIIe

IIIm- Patryk Janikowski IIb

Wiktor Januszewski IIIa

p.M. Peplińska

Szkolna Liga Polonistyczna

Klasy I

Im – Łukasz Słomiński

IIm – Paweł Kobierowski

IIIm- Julia Pokrzywińska

Klasy II

Im – Anna Rodzeń

Wojciech Stanisławski

IIm –Klaudia kiedrowicz

IIIm-Patryk Janikowski

Klasy III

Im – Aleksandra Węsierska

IIm – Sylwia Rudnik

IIIm –Wiktor Januszewski

Karolina Hope

p.H. Maziarz

p.A. Ossowska

p.J. Szczukowska

p.M. Peplińska

Konkurs plastyczny-

,,Jan Paweł II-Papież Rodziny”

Im – Aleksandra Czarnowska Iif

Iim- Patrycja Kuklińska Ib

IIIm – Agnieszka GromowskaIIIe

p. A.Kobierowska

p. P.Nita

Dyktando z j. angielskiego dla

klas pierwszych

Im- Julia Gierszewska kl I

Im – Aleksandra Węsierska kl III

n-le j. angielskiego

Liga z języka niemieckiego

Im – Aneta KłopotekIIIf

IIm- Anna MajerIIa

IIIm – Roksana IgielskaIIa

n-lej. niemieckiego

Liga zadaniowa języka angielskiego

Im- Joanna WarnkeIIc

IIm- Aneta KłopotekIIIf

IIIm- Agnieszka Cysewska IIIc

p.J. Gleńska

p. K. Czarnowska

Szkolne Dyktando z Języka Niemieckiego

Im- Patryk JanikowskiIIb

i Aneta Kłopotek IIIf

IIm- Natalia MyszkIIIa

IIIm – Joanna TulejaIIb

n-lej. niemieckiego

,,Najlepszy znawca mitów greckich” dla klas I

Im- Cecylia KoseckaIa

IIm-Julia PokrzywińskaIa

IIIm –Szymon Bednarek Ie

p. B. Rekowska

p.B. Rekowska

p. J.Czarnowski

Konkurs ze starożytności dla klas I

Im- Cecylia Kosecka Ia

Iim –Szymon JanuszewskiIa

IIIm – Julia PokrzywińskaIa

p.B. Rekowska

p.B. Rekowska

p.B. Rekowska

Szkolna Liga Historyczna

Im- Anna MajerIIa

IIm –Patryk Janikowski IIb

IIIm –Dawid ŚledźIIIb

p.B. Rekowska

p.B. Rekowska

p.G.Szczukowski

Szkolna Liga Matematyczna

Klasy I

  1. Łukasz SłomińskiIB
  2. Karol WardynID
  3. Szymon JanuszewskiIA

Klasy II

  1. Kamil RyduchowskiIIE
  2. Monika BucławIID
  3. Patrycja Gromowska IID

Klasy III

  1. Sylwia RudnikIIIA
  2. Wiktor Januszewski IIIA
  3. Karolina LiterskaIIIA

 

p. L. Czarnowska

p. B. Czapiewska

p. L. Czarnowska

 

p. B. Czapiewska

p. B. Czapiewska

p. B. Czapiewska

 

p. K. Narloch

p. K. Narloch

p. K. Narloch

Konkurs biblijny: ,,Ewangelia wg świętego Marka”

Im- Klaudia Rekowska IIId

IIm- Mateusz PrzytarskiIIId

IIIm –Paweł KobierowskIb

Wyróżnienie –Agnieszka Przytarska Ib

p.A. Kobierowska

Szkolny konkurs ,, Wiosenne oszczędzanie w SKO”

<![if !supportLists]>1.     <![endif]>Patryk Janikowski

<![if !supportLists]>2.     <![endif]>Hubert Grajkowski

<![if !supportLists]>3.     <![endif]>Karol Rafiński

Samuel Szopiński

p. S. Krzoska- Szreder

Zbiórka puszek aluminiowych

Im – kl. IIIA-9805 puszek

Iim – kl. IIIB -8415 puszek

IIIm – kl. IIE 5860 puszek

Indywidualnie:

Im- Urszula Warnke3002

Iim –Klaudia Rekowska 2136

IIIm –Wiktor Januszewski 1715

Organizator p.B. Lubińska

Zbiórka zużytych baterii

<![if !supportLists]>1.      <![endif]>Kamila Zblewska -6590 baterii


Ochrona danych osobowych

Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach, ul. Ogrodowa 2, 89-632 Brusy