Wyróżnienie dla Anny Majer
AKTUALNOŚCI - 2013-09-12 00:00:00

Anna Majer- uczennica klasy III a Gimnazjum w Brusach, uczestniczka projektu „Pomorskie-dobry kurs na edukację.Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego znalazła się w gronie uczniów wyróżnionych przez Komisję Stypendialną za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia związane z rozwojem własnych zainteresowań, zdolności i umiejętności. Formą wyróżnienia jest udział w obozie edukacyjnym w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym "U Kubiców" w Milówce, w terminie 22. 09. 2013 - 28. 09. 2013. W programie obozu m. in. zajęcia edukacyjne,  wycieczki w góry, do Centrum Badawczo- Rozwojowego oraz Elektrowni Szczytowo-Pompowej. Opiekunem wyróżnionej stypendystki jest p. Grażyna Gronalewska.